Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

360° turas

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Auksinio Elnio Dvaras - tai kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi vaizdingoje istorinėje Žemaitijos vietovėje šalia Virvytės upės (Telšių rajonas, Luokės seniūnija, Rapalių kaimas). Netoli sodybos yra tokios istorinės žemaičių vietos, kaip Šatrijos piliakalnis, Biržuvėnų dvaras, Biržuvėnų piliakalnis, šaltinis „Laumės Pėda“, Tado Blindos gimtinė ir priesaikos pušis.

 
     
   
     
  Dvaro kompleksą sudaro: pagrindinė pilis, keletas pastatų su gyvenamaisiais 80 vietų apartamentais ir miegamaisiais, kavinė-baras, 100 vietų konferencijų salė, 70 vietų pokylių salė, 40 vietų namas su pokylių sale, pastatas su lauko virtuve, didžioji (su apgyvendinimu) ir mažoji kaimiškos pirtys su kubilais. Dvaro teritorija išgrysta akmeniniais ir mediniais pasivaikščiojimų takais. Čia taip pat rasite elnių ir danielių aptvarus, įrengti apžvalgos bokštai. Įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė vaikams. Pramogų ratą dar praplės plaukiojimas baidarėmis, važinėjimas dviračiais, upėtakių žvejyba Virvytės upės  senvagėje, ekskursijos į istorines Žemaitijos vietoves.  
     
   
     
  Sodyba „Auksinio Elnio Dvaras“ ideali vieta poilsiui, vestuvėms, pokyliams, konferencijoms, kaimo turizmui ir kitoms pramogoms.  
  Maloniai kviečiame apsilankyti  
     
   
     

 

  2010 © Auksinio Elnio Dvaras
Design by HidraArt